Po zawodach w piłce ręcznej reprezentacja naszej szkoły w ramach Licealiady, dnia 7 grudnia wzięła udział w kolejnym turnieju. Były to zawody w piłce siatkowej.
Zawody, które odbywały się w Zespole Szkół nr 1 w Tarnobrzegu cieszyły się dużym zainteresowaniem szkół oraz licznie zgromadzonych publiczności.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn szkół ponadpodstawowych z  Tarnobrzega. Poziom zawodów  był bardzo wyrównany, o czym świadczy fakt, że większość meczów rozstrzygała się w tie brekach.   Po rozgrywkach w grupach nasza reprezentacja grała o 3 miejsce  i pokonała drużynę z SLO- 2: 1. Zwycięzcą turnieju została drużyna LO, która w finale pokonała drużynę z ZS – 2:1
Reprezentacja naszej szkoły występowała w składzie: Zwolski Szymon, Skrzypczak Kamil, Drożdzal Jakub, Miszczyk Igor, Kosior Bartek, Zbyradowski Kacper, Walczak Oliwier, Bieniarz Wojciech i Sobich Mikołaj.