Świetny mecz rozegrali dziś nasi Juniorzy Młodsi. Po bardzo emocjonującym meczu pokazali swą wyższość nad rówieśnikami ze szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovii Rzeszów zwyciężając 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Filip Krempa. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
J.Jędrychowski- D.Świątek, J.Gurdak, A.Jędrzejowski, N.Niewęgłowski, P.Kóska, K.Haber (80.J.Drożdżal), F.Rapacz, F.Krempa, D.Wierucki, B.Kosior (46.D.Tomaszewski)
Chłopaki gratulujemy i liczymy na kolejne wygrane

➡️💪⚽️Wygrana Juniorów Młodszych SMS Siarki Tarnobrzeg z SMS Resovią 1:0⚽️💪⬅️Świetny mecz rozegrali dziś nasi Juniorzy Młodsi. Po bardzo emocjonującym meczu pokazali swą wyższość nad rówieśnikami ze szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovii Rzeszów zwyciężając 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Filip Krempa. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:J.Jędrychowski- D.Świątek, J.Gurdak, A.Jędrzejowski, N.Niewęgłowski, P.Kóska, K.Haber (80.J.Drożdżal), F.Rapacz, F.Krempa, D.Wierucki, B.Kosior (46.D.Tomaszewski)Chłopaki gratulujemy i liczymy na kolejne wygrane⚽️⚽️⚽️💪

Opublikowany przez Szkoła Mistrzostwa Sportowego Siarka Tarnobrzeg Piątek, 11 września 2020