Kolejne sukcesy w Pucharze Polski i mistrzostwach miasta Poznania odniosły uczennice Naszej Szkoły Magdalena Szczęsna, Zuzanna Błażejczak i Urszula Opałka. Startująca w kategorii juniorek Magdalena Szczęsna zdobyła złoty medal w wyścigach na dystansie 500 metrów i medal srebrny na 200 metrów. W kategorii juniorek młodszych Zuzanna Błażejczak zdobyła srebrny medal na 500 metrów oraz medal brązowy na 200 metrów (w tej kategorii uzyskała także najlepszy czas eliminacji). Bardzo dobrze też zaprezentowała się Urszula Opałka, zajmując szóste miejsce w finale B na 500 metrów. Debiutująca na zawodach tej rangi Otylia Błażejczak zdecydowanie wygrała w finale B zajmując pierwsze miejsce w kategorii młodziczek. W dwudniowej imprezie od 20 do 21 czerwca na torach regatowych poznańskiej Malty wzięło udział ponad 600 zawodników z 48 klubów z całej Polski z członkami Polskiej Kadry Narodowej na czele.