W dniu dzisiejszym dla naszych uczniów zorganizowaliśmy szkolenie z najnowszych przepisów gry w piłkę nożną. Prelengentem szkolenia był były sędzia Ekstraklasy a obecnie obserwator i szef Kolegium Sędziów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mariusz Złotek. Pan Mariusz przedstawił naszym uczniom najnowsze interpretacje przepisów gry, jak również odpowiadał na pytania zadawane przez młodych piłkarzy naszej szkoły dotyczących różnych sytuacji na boisku. Chcemy zadbać o każdy szczegół rozwoju sportowego naszych uczniów i wierzymy, że to szkolenie podniesie poziom świadomości co do sędziowskich decyzji naszych uczniów i wpłynie na lepszą postawę na boisku….a kto wie, może ktoś pójdzie w ślady pana Mariusza bądź Szymona Marciniaka i zostanie sędzią.